KOLTUK TAKIMI MODELLERİ

Günümüzde kullanılan koltuk takımları çeşitlerini sıralarsak klasik, günlük, modern ve avangard tarz olarak sıralandırabiliriz.
Modern koltuk takımlarının en önemli özelliği kullanışlı olmalarıdır. Standart bir boyuta sahip olan bu modellerin çabuk bir şekilde yatak olma özelliği de pek çok kişi tarafından tercih sebebi olmaktadır. Avangard koltuk takımları tamamen eskiye dönüş olarak adlandırılabilmektedir. Modern mobilyalara oranla daha fazla işçilik ve oymacılık bulunan bu tür mobilyalar kullanımdan daha çok şıklığı yansıtan modeller olmuşlardır. Avangard kotlum takımlarının modern mobilyalardan diğer bir farkı ise koltuk ayaklarının daha yüksekte olmasıdır.

Bu tür modellerde geometrik desen ve çizgiler görülmemektedir. Koltuk takımı almadan önce üzerinde oturmanız ve konforunu test etmenizi öneririz. Kumaş seçimine gelince modern koltuk takımlarında kesinlikle şönil kumaş tercihinde bulunmamanız gerekmektedir. Şönil kumaş daha çok avangard modellerde tercih edilmektedir.
Sizde doğru koltuk takımları seçimini yaparak evinize yepyeni bir hava verebilirsiniz. Koltuk modellerinizi çeşitli minder ve kırlentler kullanarak mükemmel kombinler ortaya çıkartabilirsiniz.

Reklamlar
Bu yazı koltuk takımları içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s