KÖŞE KOLTUK TAKIMI MODELLERİ

Köşe koltuk takımları salonlar için en uygun koltuk modelleri arasındadır. Genel olarak oturma odalarında rahat bir oturma düzeni sağlayan köşe koltuk takımları model olarak daha az yer kaplayan modeller ile ferah bir ortam yakalayabilmektedir.
Köşe koltuk modellerinin odayı daraltmadan kullanılmaları için dengeli bir şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Odaya köşe koltuklarını yerleştirdikten sonra uç tarafına tekli koltuk yerleştirilerek odada denge sağlanabilmektedir. Bu durum dengeli göstermekle beraber odayı daha şık gösterebilmektedir. Tekli koltuk modellerini kullanacağınız yerde oda genişliğiniz küçük boyutta ise koltuk modellerinizin karşısına tekli koltuk koyarak farklı bir denge sağlayabilirsiniz.

Minimalist tarzda yerleştireceğiniz koltuk modelleri ile sehpa koymak için yer ayarlayabilirsiniz. Son yıllarda oldukça fazla kullanılan ve kullanıldığı iç mekanlara farklı bir hava katan uzun pufları kullanarak takımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Odanızda koltuk takımlarını puflarla tamamlayarak odanızın daha ferah ve açık görünmesini sağlayabilirsiniz.
Dar ve uzun odalarda köşe koltuk modellerinizin uzun bölümlerini odanızın uzun mekanlarına yerleştirerek odanızda daha havadar bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Reklamlar
Bu yazı koltuk takımları içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s