KÜÇÜK SALONDA KULLANILACAK KOLTUK TAKIMLARI

Evinizde küçük bir salona sahip iseniz beğendiniz modeli almadan önce uygun koltuk takımları seçip seçmediğinize kara vermeniz gerekmektedir.
Küçük bir salon yapısına sahip iseniz koltuk takımları modellerinizi desenli veya koyu renk tonlarında seçememeniz gerekmektedir. Bu tür modeller küçük olan salonunuzu daha boğuk bir ortama geçmesini sağlamaktadır. Bu tür salonlarda kullanacağınız koltuk modelleri açık ve doğal renklerden oluşması gerekmektedir. Açık renge sahip koltuk takımları ışığı geri yansıtarak odanızı daha ferah ve geniş göstermektedir. Koyu renge sahip koltuk takımları ışığı tam olarak çekemedikleri için odayı daha da daraltmaktadır.

Parlak bir renge sahip koltuk modelleri ile küçük bir salonda gözü yorabilmektedir. Doğal renge sahip koltuk takımları ise herhangi bir şekilde gözü yormadan salonunuzu oldukça ferah bir ortama kavuşturabilmektedir. Fildişi, bej, krem veya açık renk ahşap koltuk takımları modellerini kullanarak salonunuzu geniş gösterebilirsiniz.
Koltuk modellerinizde kullanacağınız desenlere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Fazla desen tıpkı parlak renkler gibi gözü yormaktadır. Seçeceğiniz koltuk takımının sade bir görünümde olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Reklamlar
Bu yazı koltuk takımları içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s