L ŞEKLİ SALON YAPILARINDA KULLANILACAK KOLTUK TAKIMLARI

Sahip olduğunuz L şekli salon yapılarınızda farklı koltuk takımı modelleri tercih edebilirsiniz. Sahibine oldukça farklı çözümler sunan L şekli salon yapıları pek çok modelin uyum içerisinde görünmesini sağlamaktadır.
Her ne kadar farklı amaçla kullanılıyor olsa da kullanacağınız koltuk takımlarının duvar veya zemin ile aynı renkte veya birbirini tamamlayan renk olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Salonda kullanacağınız koltuk takımlarının diğer eşyalar ile bütünlük sağlaması gerekmektedir. Salon üzerinde uygulayacağınız tarza göre koltuk takımı seçimi yapmak sizlerin yararına olacaktır.

Salonda kullanacağınız koltuk takımlarının bir kısmının modern diğer kısmının klasik bir yapıya sahip olması salonda uyumluluk sorunu yaratabilmektedir. Bu nedenle seçeceğiniz koltuk takımı tarzı ya modern olmalı ya da klasik tarza sahip olması gerekmektedir. Salonunuzda sabit bir tarza sadık kalarak L tipi salonlarınızda daha olumlu sonuçlar yaratabilirsiniz.
L tipi salonlarınızda bir odak notası belirleyerek koltuk takımlarınızı o odak notasına göre yönlendirmeniz gerekmektedir. Televizyon veya iyi bir manzaraya sahip pencerelerinizi odak noktası olarak belirleyebilirsiniz. Bu uygulamayı gerçekleştirerek salonunuzda düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Reklamlar
Bu yazı koltuk takımları içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s