OTURMA ODASINDA YAPILACAK RENK UYUMU

Oturma odasında kullanmak istediğiniz koltuk takımlarınızı odanızın büyüklüğüne ve yeterli ışık alıp almadığını göz önünde bulundurarak seçmeniz gerekmektedir.
Koltuk takımlarınızı seçmeden önce nasıl bir dekorasyon tarzı istediğinize önceden karar vermeniz gerekmektedir. Odanız kullanacağınız açık renkli koltuk modelleri odanızın geniş ve ferah bir yapı kazanmasına yardımcı olacaktır. Oturma odanızda kullanacağınız koltuk modellerinizin iç mekan ile uyumlu bir yapıya sahip olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Oturma odanıza uyumlu renk seçeneklerini belirleyerek odanızı da daha mutlu ve eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. Beyaz, kahverengi veya bej rengine sahip odalarınıza mavi, şarap rengi veya turuncu renge sahip koltuk modellerini kullanabilirsiniz.

Bu koltuk modellerinin yanına nötr oda aksesuarları kullanarak oturma odanızın tasarımını uyumlu bir şekilde oluşturabilirsiniz. Odanızda renkli aksesuarlar bulunuyor ise koltuk takımlarınızın iç mekanda bulunan duvar ve aksesuarlar ile uyumlu olması gerekmektedir.
Tamamlayıcı renkleri kullanarak oturma odanızın şık ve dengeli bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Oturma odanızda zıt renkleri kullanarak iç mekanınızın oldukça farklı bir yapı oluşturabilirsiniz.

Reklamlar
Bu yazı koltuk takımları içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s