SARI RENGE SAHİP DUVARLARDA KULLANILABİLECEK KOLTUK RENKLERİ

Sarı duvar rengi iç mekanları oldukça şık bir görünüme kavuşturmaktadır. Sarı renk özellikle salon ve oturma odalarında sıkça kullanılan renkler arasındadır.
Başak, güneş, Osmanlı sarısı, bal ve şampanya gibi sarı rengin pek çok tonu iç mekanlarda kullanılmaya devam etmektedir. İç mekanlarda sarı bir duvar rengine sahip iseniz mor renge sahip koltuk takımları modellerini tercih edebilirsiniz. Morun birçok rengi arasında bir tercih yaparak sarı renkli duvarınızda şık bir kombin elde edebilirsiniz. Mor renk oldukça gösterişli bir tondur. Sarı ile yan yana geldiğinde şiddetli rengini kaybeden mor renk yinede şatafatlı gösterişinden uzak kalmamaktadır.

Sarı duvar rengine sahip iç mekanlarınızda nötr renge sahip koltuk takımları modellerini tercih ederek uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Nötr renge sahip koltuk modellerinizin yanına altın sarısı ve yeşil gibi canlı renklerden oluşan aksesuarlar ile odanızın hareketlendirebilirsiniz.
Odanızda bulunan perdeleri nötr bir renk veya sarı tonlarında bir model kullanarak koltuk takımları modelleriniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

Reklamlar
Bu yazı koltuk takımları içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s